www_konkurs_internetstarter_01.jpg www_konkurs_internetstarter_02.jpg www_konkurs_internetstarter_03.jpg
www_konkurs_internetstarter_04.jpg
www_konkurs_internetstarter_06.jpg
www_konkurs_internetstarter_07.jpg www_konkurs_internetstarter_08.jpg www_konkurs_internetstarter_09.jpg www_konkurs_internetstarter_10.jpg www_konkurs_internetstarter_11.jpg www_konkurs_internetstarter_12.jpg www_konkurs_internetstarter_13.jpg www_konkurs_internetstarter_14.jpg www_konkurs_internetstarter_15.jpg
www_konkurs_internetstarter_16.jpg www_konkurs_internetstarter_17.jpg www_konkurs_internetstarter_18.jpg www_konkurs_internetstarter_19.jpg
www_konkurs_internetstarter_20.jpg

Konkurs dla nauczycieli szkół podstawowych:

1 miejsce Małgorzata Niekra – Kraśnik, Społeczna Szkoła Podstawowa K.T.E. Im. 24 Pułku Ułanów
   (nagroda Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 8GB)

2 miejsce Iwona Cugier - Leszno, Szkoła Podstawowa nr 13
   (nagroda Dysk zewnętrzny Seagate External FreeAgent GoFlex 500 GB USB 3.0 Black)

3 miejsce Andżelina Sromek – Wrocław, Zespół Szkół nr. 7
   (nagroda Pendrive 32 GB GoodDrive 32GB USB 2.0 CUBE Blue BOX)

Konkurs dla nauczycieli szkół gimnazjalnych:

Wyróżnienie Jadwiga Święs – Kobiór, Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych:

1.Norbert Buczniak - Przemyśl, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
   (nagroda Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 8GB)
Nauczyciel – Robert Gierlak – Przemyśl
   (nagroda Dysk zewnętrzny Seagate External FreeAgent GoFlex 500 GB USB 3.0 Black)

2.Klaudia Guzdek – Wieszczęta, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieszczętach
   (nagroda Aparat cyfrowy PANASONIC + microSDHC Goodram 16GB)
Nauczyciel - Katarzyna Karatnik – Bielsko-Biala
   (nagroda Dysk zewnętrzny Seagate External FreeAgent GoFlex 500 GB USB 3.0 Black)

3.Mateusz Bogdan – Koszalin, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki
   (nagroda Mp 4 iPod Shuffle 6gen 2GB srebrny)
Nauczyciel - Małgorzata Sandułow – Koszalin
   (nagroda Pendrive 32 GB GoodDrive 32GB USB 2.0 CUBE Blue BOX)

Wyróżnienie Michał Igielski – Przemyśl, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
Wyróżnienie Weronika Król – Bielsko Biała, Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Gen. Wł. Sikorskiego, Bielsko-Biała

Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych:

1.Jadwiga Róg – Pcim, Publiczne Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II
   (nagroda Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 8GB)
Nauczyciel – Monika Ulmaniec – Pcim
   (nagroda Dysk zewnętrzny Seagate External FreeAgent GoFlex 500 GB USB 3.0 Black)

2.Weronika Szabelska – Drezdenko, Gimnazjum nr. 1 J. Nojiego w Drezdenku
   (nagroda Aparat cyfrowy PANASONIC + microSDHC Goodram 16GB)
Nauczyciel – Roman Pręt - Drezdenko
   (nagroda Dysk zewnętrzny Seagate External FreeAgent GoFlex 500 GB USB 3.0 Black)

3.Damian Spórna – Pcim, Publiczne Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II
   (nagroda Mp 4 iPod Shuffle 6gen 2GB srebrny)
Nauczyciel – Monika Ulmaniec – Pcim